Description
| Light Source: | 1 LED X GU10 MAX 8W LED |
| Included: | No |
| Transformer: | |
| Included: | No |
| IP: | 65 |
| Voltage: | 100-240V |
| Operating Frequency: | |
| Class: | II |
| Material: | PMMA |
| Recommended Bulb: | |
| Description Recommended Bulb: | GU10 CRISTAL 7W 3000K 38° 540Lm |
| Length: | 84 mm |
| Width: | 84 mm |
| Height: | 170 mm |
| Diameter: | |
| Weight: | 0.30 kg |
| Volume: | |
| Designer: | ALEGRE DESIGN |
| EAN Code: | 8421776089013 |







Reviews
There are no reviews yet.