Description
| Light Source: | SMD LED 4,5W 3000K 150lm |
| Included: | Yes |
| Transformer: | Driver |
| Included: | Yes |
| IP: | 54 |
| Voltage: | 100-240V |
| Operating Frequency: | |
| Class: | II |
| Material: | Aluminium and polycarbonate diffuser |
| Recommended Bulb: | |
| Description Recommended Bulb: | |
| Length: | |
| Width: | 280 mm |
| Height: | 1500 mm |
| Diameter: | Ø280 mm |
| Weight: | 6.10 kg |
| Volume: | |
| Designer: | |
| EAN Code: | 8421776181052 |







Reviews
There are no reviews yet.