Description
| Light Source: | 1 x E27 20W |
| Included: | No |
| Transformer: | |
| Included: | No |
| IP: | IP54 |
| Voltage: | 100-240V |
| Operating Frequency: | |
| Class: | I |
| Material: | Aluminium die casting with a translucent glass diffuser |
| Recommended Bulb: | |
| Description Recommended Bulb: | |
| Length: | 190 mm |
| Width: | 190 mm |
| Height: | 230 mm |
| Diameter: | 190 Ø |
| Weight: | 2.70 kg |
| Volume: | |
| Designer: | |
| EAN Code: | 8421776005143 |






Reviews
There are no reviews yet.