Description
| Light Source: | SMD LED 10W 3000K 623Lm |
| Included: | Yes |
| Transformer: | Driver |
| Included: | Yes |
| IP: | IP55 |
| Voltage: | 100-240V |
| Operating Frequency: | |
| Class: | I |
| Material: | Aluminium and PMMA difusser |
| Recommended Bulb: | |
| Description Recommended Bulb: | |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 90 mm |
| Height: | 720 mm |
| Diameter: | |
| Weight: | 2.80 kg |
| Volume: | |
| Designer: | LUCID PRODUCT DESIGN |
| EAN Code: | 8421776118409 |








Reviews
There are no reviews yet.