Description
| Light Source: | SMD LED 10W 3000K 600lM |
| Included: | Yes |
| Transformer: | Driver |
| Included: | Yes |
| IP: | IP65 |
| Voltage: | 100-240V |
| Operating Frequency: | |
| Class: | I |
| Material: | Aluminium and transparent polycarbonate diffuser |
| Recommended Bulb: | |
| Description Recommended Bulb: | |
| Length: | 190 mm |
| Width: | 190 mm |
| Height: | 330 mm |
| Diameter: | 190 Ø |
| Weight: | 1.80 kg |
| Volume: | |
| Designer: | CONILLAS |
| EAN Code: | 8421776089051 |





Reviews
There are no reviews yet.