Description
| Light Source: | SMD LED 6W 2700K 40° 450Lm CRI>80 |
| Included: | Yes |
| Transformer: | Driver |
| Included: | Yes |
| IP: | 44 |
| Voltage: | 220-240V |
| Operating Frequency: | |
| Class: | II |
| Material: | Aluminium and PMMA |
| Recommended Bulb: | |
| Description Recommended Bulb: | |
| Length: | |
| Width: | 110 mm |
| Height: | 600 mm |
| Diameter: | Ø40 mm |
| Weight: | 0.58 kg |
| Volume: | |
| Designer: | |
| EAN Code: | 8421776083653 |







Reviews
There are no reviews yet.