Description
| GENERAL CHARACTERISTICS | |
| Fixing: | Floor |
| Type: | II |
| IP: | 65 |
| Voltage: | 100V-240V |
| Operating Frequency: | 50/60Hz |
| LIGHTING CHARACTERISTICS | |
| Light Source: | E27 |
| Light Source Included: | No |
| Light Direction: | Ambiental |
| MATERIAL | |
| Body/Structure: | Aluminum |
| FINISH | |
| Body/Structure: |
Dark Grey
|
| DRIVER | |
| Driver Required: | No |
| Electrical Requirements: | 15W |





Reviews
There are no reviews yet.