Description
| Bulb: | E27 |
| Wattage: | 15W |
| Voltage: | 100-240V 50/60Hz |
| Color Temperature: | 2700K |
| Material: | PMMA |
| IP Rating: | IP44 |
Relax and enjoyment come with Nuk, a highly decorative portable lamp intended to fully enjoy life overseas. Designed by Alex & Manel Luscà
| Bulb: | E27 |
| Wattage: | 15W |
| Voltage: | 100-240V 50/60Hz |
| Color Temperature: | 2700K |
| Material: | PMMA |
| IP Rating: | IP44 |
| Dimensions | 40 × 40 × 41.6 cm |
|---|---|
| Diameter | 40cm |
Reviews
There are no reviews yet.