Description
| Transformer: | |
| Included: | No |
| IP: | 20 |
| Voltage: | 24Vdc |
| Operating Frequency: | |
| Class: | III |
| Material: | Aluminum |
| Recommended Bulb: | |
| Description Recommended Bulb: | |
| Length: | 163 mm |
| Width: | 80 mm |
| Height: | 100 mm |
| Weight: | 0.40 kg |
| Volume: | 0.00366 m3 |
| EAN Code: | 8421776239340 |





Reviews
There are no reviews yet.