Description
| GENERAL CHARACTERISTICS | |
| Type: | I |
| IP: | 20 |
| Voltage: | 100-240V |
| Hertz: | 150/60Hz |
| MATERIAL | |
| Body/Structure: | Aluminum |
| FINISH | |
| Body/Structure: | Black |
| Drivers | |
| Driver Required: | Yes |
| Driver Embedded: | No |
| Maximum Driver Information: | 24V CV |
NESO technical family driver box. Dali version.
| GENERAL CHARACTERISTICS | |
| Type: | I |
| IP: | 20 |
| Voltage: | 100-240V |
| Hertz: | 150/60Hz |
| MATERIAL | |
| Body/Structure: | Aluminum |
| FINISH | |
| Body/Structure: | Black |
| Drivers | |
| Driver Required: | Yes |
| Driver Embedded: | No |
| Maximum Driver Information: | 24V CV |
| Weight | 0.70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 4 × 7.6 cm |
Reviews
There are no reviews yet.