Description
| Light Source: | LED 12,5W 3000K 500Lm |
| Included: | Yes |
| Transformer: | Driver |
| Included: | Yes |
| IP: | IP54 |
| Voltage: | 100-240V |
| Operating Frequency: | |
| Class: | I |
| Material: | Aluminium and polycarbonate difusser |
| Recommended Bulb: | |
| Description Recommended Bulb: | |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 75 mm |
| Height: | 500 mm |
| Diameter: | |
| Weight: | 1.80 kg |
| Volume: | |
| Designer: | |
| EAN Code: | 8421776116474 |







Reviews
There are no reviews yet.