Description
| Light Source: | LED 23W 3000K 1340lm |
| Included: | Yes |
| Transformer: | Driver |
| Included: | Yes |
| IP: | IP54 |
| Voltage: | 100-240V |
| Operating Frequency: | |
| Class: | I |
| Material: | Aluminium and opal PMMA diffuser |
| Recommended Bulb: | |
| Description Recommended Bulb: | |
| Length: | |
| Width: | 80 mm |
| Height: | 900 mm |
| Diameter: | 80 Ø |
| Weight: | 2.30 kg |
| Volume: | |
| Designer: | |
| EAN Code: | 8421776144972 |






Reviews
There are no reviews yet.