Description
| GENERAL CHARACTERISTICS | |
| Fixation: | Table |
| Type: | III |
| IP: | 44 |
| Voltage: | 5V DC |
| Switch Type: | Push |
| Type of Load: | DC5V-1A |
| Power: | 1.5W |
| IK: | 04 |
| LIGHTING CHARACTERISTICS | |
| Light Source Included: | Yes |
| Temperature: | 2700K |
| Adjustable Color Temperature: | No |
| LM: | 90lm |
| CRI: | >80 |
| Dimmable Light Source: | Yes |
| Intensities: | 0.5w 25Lm / 1w 45Lm / 1.5w 90Lm |
| Light Direction: | Ambient |
| ENERGY CLASSIFICATION: | F |
| MATERIAL | |
| Body/Structure: | Aluminum + Polycarbonate |
| Diffuser: | Polycarbonate |
| Screen: | Aluminum |
| FINISH | |
| Body/Structure: | Satin Black |
| Diffuser: | Opal White |
| DRIVER | |
| Driver Required: | No |
| Driver Embedded: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | |
| Type of Charging Cable Included: | USB Type-C |









Reviews
There are no reviews yet.