Description
| Light Source: | 1xE27 20W |
| Included: | No |
| Transformer: | |
| Included: | No |
| IP: | IP44 |
| Voltage: | 100-240V |
| Operating Frequency: | |
| Class: | I |
| Material: | Aluminium die casting and opal polycarbonate diffuser |
| Recommended Bulb: | |
| Description Recommended Bulb: | A60 MATE LED E27 7W 2700K 640Lm |
| Length: | 180 mm |
| Width: | 115 mm |
| Height: | 300 mm |
| Diameter: | |
| Weight: | 1.30 kg |
| Volume: | |
| Designer: | ALEX & MANEL LLUSCÀ |
| EAN Code: | 8421776040786 |







Reviews
There are no reviews yet.