Description
| Light Source: | LED 20W 2700K |
| Included: | No |
| Transformer: | |
| Included: | No |
| IP: | IP65 |
| Voltage: | 100-240V |
| Operating Frequency: | |
| Class: | I |
| Material: | Metal |
| Recommended Bulb: | |
| Description Recommended Bulb: | |
| Length: | |
| Width: | |
| Height: | |
| Diameter: | |
| Weight: | 4.35 kg |
| Volume: | |
| Designer: | YEMBARASTUDIO |
| EAN Code: | 8421776225473 |







Reviews
There are no reviews yet.