Description
| GENERAL CHARACTERISTICS | |
| Fixation: | Wall |
| Type: | I |
| IP: | 20 |
| Voltage: | 100-240V |
| Operating Frequency: | 50/60Hz |
| Switch Type: | ON/OFF |
| Power: | 15W |
| LIGHTING CHARACTERISTICS | |
| Light Source: | 1x E27 |
| Light Source Included: | No |
| Light Direction: | Ambient |
| MATERIAL | |
| Body Structure: | STEEL |
| Screen: | TEXTILE |
| FINISH | |
| Body: | SHINY CHROME |
| Screen: | WHITE |
| DRIVER | |
| Driver Required: | NO |





