Description
| GENERAL CHARACTERISTICS | |
| Fixation: | Ceiling |
| Type: | II |
| IP: | 20 |
| Voltage: | 100-240V |
| Operating Frequency: | 50/60Hz |
| Cable Meters: | 1500 mm |
| Tensioner Included: | No |
| Power: | 15W |
| LIGHTING CHARACTERISTICS | |
| Light Source Included: | No |
| Light Direction: | Ambient |
| Bulb Socket Included: | Yes |
| MATERIAL | |
| Body/Structure: | Steel |
| Screen: | Steel |
| FINISH | |
| Screen: | Matt Black |










