Description
| Wattage: | 6W |
| Voltage: | 100-240V |
| Lumens: | 450Lm |
| CRI: | >80 |
| Material: | Aluminum & Iron Body |
| Color Temperature: | Warmwhite |
| Dimensions: | |
| Head: | Ø120mm x 300mm |
| Height: | 420mm |
| Base: | Ø150mm |
| Wattage: | 6W |
| Voltage: | 100-240V |
| Lumens: | 450Lm |
| CRI: | >80 |
| Material: | Aluminum & Iron Body |
| Color Temperature: | Warmwhite |
| Dimensions: | |
| Head: | Ø120mm x 300mm |
| Height: | 420mm |
| Base: | Ø150mm |