Description
| GENERAL CHARACTERISTICS | |
| Type: | II |
| IP: | 20 |
| Voltage: | 100-240V |
| Hertz: | 50/60Hz |
| Power: | 15W |
| LIGHTING CHARACTERISTICS | |
| Light Source Included: | No |
| Light Direction: | Ambient |
| READER | |
| LED Reader Light Source: | 1W, 2700K, 90Lm |
| Bulb Socket Included: | Yes |
| MATERIAL | |
| Body Structure: | Steel |
| Screen: | Textile |
| FINISH | |
| Body: | Chrome |
| Screen: | Black |
| DRIVER | |
| Driver Required: | Yes |
| Driver Embedded: | Yes |




