Description
| Light Source: | LED 10W 3000K 800Lm |
| Included: | Yes |
| Transformer: | |
| Included: | No |
| IP: | IP65 |
| Voltage: | 100-240V |
| Operating Frequency: | |
| Class: | I |
| Material: | Die casting aluminium |
| Recommended Bulb: | |
| Description Recommended Bulb: | |
| Length: | 245 mm |
| Width: | 245 mm |
| Height: | 250 mm |
| Diameter: | 245 Ø |
| Weight: | 2.11 kg |
| Volume: | |
| Designer: | ALEX & MANEL LLUSCÀ |
| EAN Code: | 8421776115019 |








Reviews
There are no reviews yet.